HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

2003 yılında Av.Tahir KESKİNKILIÇ öncülüğünde Kayseri ilinde kurulan Kılıçkaya Hukuk Bürosu kurulduğu günden itibaren, hızla büyümeye devam etmekte ve Anadolu’nun saygın hukuk ofisleri arasında ön sırada yer almaktadır. Kılıçkaya Hukuk Bürosu alanında uzman avukatlar, danışmanlar, stajyerler, saha elemanları, tahsilat görevlileri, idari görevliler ve muhasebecilerden oluşan 50 kişilik güçlü bir kadroya sahiptir.

Müvekkil memnuniyetini ve disiplinli çalışma anlayışını prensip edinen Kılıçkaya Hukuk Bürosu; kadrosu, hukuki donanım ve hizmet ağı ile sorunların kısa sürede çözümlenmesini hedeflemekte, hukuki danışmanlık ve iş takip sürecini ivedilikle yerine getirmektedir. Kurulduğu günden itibaren ulusal ve uluslararası şirketler ve sektörün lider finans kurumlarının hukuki danışmanlıklarının ifasında kurumsal bir örgütlenme ile çalışmalarını yükselen bir performans ile devam ettiren Kılıçkaya Hukuk Bürosu; genel anlayışın aksine; hukuki alanda danışmanlık görevini yeterli görmeyerek, koruyucu ve yönlendirici olmayı hedefleyen bir çalışma anlayışını benimsemektedir.

Kılıçkaya Hukuk Bürosu Türkiye’nin finansal ve idari açıdan en büyük projelerine hukuki destek vermekten onur duymakta olup; bünyesinde:
1. Uluslararası Hukuk Departmanı
2. Dava & Danışmanlık Departmanı
3. Operasyon Departmanı
• Kurumlar Dava
• İcra
• Çağrı Merkezi

Bu hizmetleri, modern bir hukuk ofisinin ihtiyacı olan en gelişmiş altyapı sistemleri, teknolojik donanımlarla ve güçlü kadrosuyla müvekkillerine sunmaktadır.

Kurumsal organizasyonu, taviz vermediği mesleki etik ve kalite anlayışı ile kısa sürede Anadolu'nun en saygın hukuk bürolarından biri haline gelen Kılıçkaya Hukuk Bürosu, yurt içi partner büroları sayesinde ülkenin her bölgesinde hizmet verdiği gibi yurt dışı girişim ortaklıkları sayesinde müvekkillerin yurtdışı hizmet beklentilerine de en kısa sürede cevap verebilmektedir.

Objektif yaklaşımlar, sistemli sorun analizleri, periyodik raporlama sistemi ve koordineli ekip çalışması ile hukuki danışmanlık ve takip sürecinde müvekkil taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermeyi ilke edinen Kılıçkaya Hukuk Bürosunun vazgeçilmez ilkeleri; şeffaflık, güvenilirlik, esneklik ve yaratıcılıktır. Kılıçkaya Hukuk Bürsosu olarak bilgi birikimlerimiz, tecrübelerimiz ve alanlarında uzman ekibimiz ile sizlere çözüm sunmaktan onur duyarız.
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZ
İLETİŞİM BİLGİLERİ
İstasyon Mahallesi , Grup Sokak. No:7 Kocasinan/Kayseri
+90 352 222 06 53
+90 352 222 06 43
info@kilickayahukuk.com